Praėjusio šimtmečio 90-ųjų pradžia atnešė stebina tyrimų rezultatus. Jie parodė, kad standartinis automobilis varomas tik per 29 minutes per dieną. Taip lengva apskaičiuoti, kad apie 90% dienos yra pastatyta. Ir mes visi žinome, kaip sunku automobilių stovėjimo aikštelė didelio miesto centre. Rezultatai aiškiai parodė, kad poreikis yra mažas, judrus ir efektyvus automobilis.

VIN patikrinkite „Smart“

Galbūt būtent šie tyrimai verčia laikrodžių gamintoją, Swatch prekinį ženklą bendradarbiauti su Mercedes. Tiek prekės ženklų, tiek žodinio meno inicialai sukūrė įmonės pavadinimą – Smart. Visa tai įvyko 1994 metais. Pirmasis automobilis paliko gamyklą po ketverių metų. Automobilis buvo tiksliai suplanuotas. Automobilis yra nedidelis, saugus, turi nedidelį kamieną (komercinėje parduotuvėje arba alaus atveju) ir pigiai. Šiuo metu gaminamos „ForTwo“ ir „ForFour“ versijos.

Didėjantis „Smarts“ populiarumas pastebimas ir mūsų rinkoje. Didėjančios metropolijos padidina automobilių skaičių kelyje ir todėl mažiau automobilių stovėjimo vietų verčia kelių naudotojus ieškoti naujų sprendimų. Dėl šios priežasties vis daugiau žmonių pasirenka „Smart ForTwo“ ir „Smart ForFour“. Jei ruošiatės pirkti ir norite būti tikri, kad jūsų modelis nebuvo pavogtas, turėtumėte apsvarstyti VIN Check Smart. Įrašę septyniolika simbolių žemiau esančioje paieškos sistemoje, paspauskite „Enter“ ir palaukite.

VIN Smart surasti čia.

Atminkite, kad prieš pirkdami patikrinkite transporto priemonės istoriją. Tai atliksite įvesdami toliau nurodytą VIN kodą Smart: