VIN dekoderis „Smart“, leiskite jums gauti daug informacijos apie protingą, kurį turite arba kurį norite nusipirkti, bet taip? VIN numeris yra unikalus kiekvieno automobilio numeris.

Kas yra VIN

VIN numeris turi 17 simbolių, į kuriuos neįtrauktos raidės I (i), O (o) ir Q (q). Turime tris pagrindinius skyrius:

  • VMI – bet kuri transporto priemonė turi unikalų gamintojo kodą (Pasaulio gamintojo identifikatorius). Kodas turi tris simbolius ir apibrėžia gamintoją bei gamybos regioną.
  • VDS – tai pagrindinis kodas (Transporto priemonių aprašo skyrius), kuriame yra 6 simboliai, gali būti informacija apie naudotą automobilių platformą, režimą ir kūno stilių.
  • VIS (transporto priemonės indikatoriaus skyriuje) yra 8 simboliai ir pasakojama apie gamybos metus, serijos numerį ir įmonę.

 

Prieš perkant Smart verta pažvelgti per automobilio VIN VIN istoriją.

Dėl dekoduotų VIN galės patikrinti, ar esama įranga Smart automobilis yra originalūs elementai, kuriuos gamintojas įdiegė transporto priemonėje. Ji taip pat turėtų patikrinti dažų spalvą ir atkreipti dėmesį į apmušalus, langus, apdailą, šildomą priekinį stiklą arba oro pagalvių skaičių.

Jei kuri nors įranga nesutinka, tai gali reikšti, kad siūloma transporto priemonė gali būti sužeista!

Kitas svarbus argumentas, kuriuo remiamasi perkant visą ataskaitą, yra informacija apie tai, ar automobilis buvo suteiktas jūsų šaliai neteisėtai, konkrečiai sakant, kad nebuvo pavogtas. Deja, ši problema atsiranda dažniau ir taikoma visiems automobiliams, pvz., „Smart“. Fortwo, Forfour, Roadster, XXL, forfun2, Crosstown, nepriklausomai nuo jų saugumo.

VIN Smart surasti čia.

Atminkite, kad prieš pirkdami patikrinkite transporto priemonės istoriją. Tai atliksite įvesdami toliau nurodytą VIN kodą Smart: